28-30 maja na Litwie, w Wilnie odbędzie się międzynarodowa (nie)konferencja-workshop StartupJam Baltics

STARTUPJAM BALTICS TO:

* 3 dni / 60 godzin spontanicznych spotkań, w których uczestniczy 300-500 startup/web/tech entuzjastów z całego regionu Bałtyckiego (Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia)

* otwarte wydarzenie prezentujące najlepsze koncepcje dla rozwoju startupów:

» BarCamp – otwarta (nie)konferencja gdzie każdy uczesticzący może dzielić się własną wiedzą i wygłościć 15 minutowe przemówienie. Będziemy mieli dwie sale * 3 dni non-stop BarCamp. Więc na STJam zabierajcie własne slajdy i dema –  wszystko co może pomóc przekazać informacje innym ;)

» BridgeCamp – otwarte forum gromadzące ludzi z różnych dziedzin, kultur, państw w jednym miejscu. Każdy będzie miał po 2 min. na przedstawienie własnego pomysłu w piątek wieczorem, wtedy można znaleźć zainteresowanych rozwojem swoich pomysłów, a w niedziele czekamy na nowe startupy :) Podobne koncepcje to: startupweekend.org oraz garage48.org

» OpenSpace – miejsce na brainstorm, hacking, grill, nawiązanie kontaktów z innymi startupowiczami z Litwy, Łotwy, Estonii, no i z Polski.

» Networking time – w sobote będziemy mieli czas dla tych, którzy mają już własny startup i potrzebują ekspansji poza własnym krajem. Można będzie znaleźć partnerów, albo po prostu dowiedzieć się więcej o sąsiednich rynkach.

Zapraszam – Jaroslav Šatkevič

Więcej informacji į rejestracja:
startupjam.eu
facebook.com/StartupJam
twitter.com/StartupJam
info@startup.lt