14 maja br. w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER odbędzie się bezpłatne spotkanie networkingowe, które będzie dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Z prelekcją wystąpi Natalia Hatalska, której wykład o niestandardowych kampaniach marketingowych może być źródłem inspiracji do działań, których najważniejszą zaletą jest ciekawy pomysł.

 

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej na parterze budynku Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER. Realizowane jest w ramach projektu Creative Cities.

 

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenia można dokonać do 10 maja br., na adres mailowy networking@inkubatorstarter.pl

 

W wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz nazwę firmy. Organizatorzy zapraszają również do przesłania jednego slajdu prezentacji z logotypem swojej firmy oraz jednozdaniowym opisem działalności i kontaktem. Prezentacje firm będą wyświetlane w trakcie spotkania.

 

W trakcie spotkania każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w losowaniu vouchera na rejs „KOBIETY NA MORZU – Płyń po zdrowie” z Gdyni do Karlskrony, w trakcie którego odbędą się m.in. indywidualne konsultacje z coachem i dietetyczką, pokaz kulinarny oraz Zumba Party. Organizatorami rejsu jest Centrum EKSPRESJA oraz Stena Line.

 

Plan spotkania networkingowego:

  • 7.50 – 8.00 – Rejestracja
  • 8.00– 8.20 – Śniadanie biznesowe
  • 8.20 – 9.00 – Prelekcja Natalii Hatalskiej „Niestandardowe kampanie marketingowe, czyli jak kreatywny pomysł może wygrać z dużym budżetem”
  • 9.00 – 9.10 – Losowanie vouchera na rejs „Płyn po zdrowie”
  • 9.10 – 10.00 – Networking przy stolikach tematycznych
  • 10.00 – … – Nieformalne rozmowy kuluarowe