W dniu 23-10-2009 odbędzie się impreza Startup Challenge w Szczecinie. Organizatorzy zapraszają młode innowacyjne firmy z branży IT z północno-zachodniej Polski do udziału w konkursie, który pozwoli im pokazać swój startup światu i pomoże w znalezieniu inwestora. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w ścieżce rozwoju:

* warsztacie z inwestorem
* szkoleniu z przygotowania biznesplanu
* indywidualnych konsultacjach

Wybrane startupy wezmą udział w specjalnym spotkaniu branży internetowej Netcamp 23 października. Dla 10. najlepszych startupów organizatorzy oferują bezpłatne stoisko, które umożliwi im zaprezentowanie się podczas forum. Autorzy sześciu najlepszych projektów wystąpią przed inwestorami w finale konkursu podczas Forum Inwestycyjnego Amber 19 listopada 2009 r. Organizatorami konkursu są Netcamp i Polska Fundacja Przedsiębiorczości a partnerem Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

Zwycięzcy Startup Challenge otrzymają wsparcie Sieci Aniołów Biznesu AMBER. Wezmą też udział w nowym programie dla startupów, który pojawi się wkrótce na antenie TVP Info i Polskiego Radia.

Wystarczy zgłosić już dziś swój projekt wypełniając formularz rejestracyjny a następnie do 18 października przesłać prezentację oraz biznesplan. Więcej informacji i rejestracja na stronie Startup Challenge.