Jeszcze raz wielkie dzięki za wypełnienie ankiety. Ilość i jakość odpowiedzi bardzo nas ucieszyła :) Poniżej podajemy wybrane wyniki i komentarze.

Oto stata:

  liczba uczestników spotkania: 73
  liczba wypełnionych ankiet: 50

Wybrane oceny:
1. Jaka jest twoja opinia o lokalu?

  a. był OK – 43
  b. trzeba zmienić na coś większego – 7

2. Jak oceniasz poczęstunek (kawa + ciasto)?

  a. Przydałoby się więcej – 6
  b. Całkiem dobrze – 27
  c. Rewelacja! – 17

4. Czy planujesz wziąć udział w następnej edycji?

  a. tak – 50
  b. nie – 0

A oto wybrane komentarze :)

5. Co powinniśmy poprawić na przyszłość?

  ? Dłuższe prezentacje – więcej czasu na dyskusje prezentujący <-> publika, być może przydaliby się wśród prezentujących ludzie związani z VC/BA etc.
  ? Myślę, że dobry pomysłem byłyby spotkania tematyczne, o bardziej zawężony zakresie zagadnień, a nie przekrojowe. Poza tym atmosfera była bardzo dobra i organizacja b.dobra.
  ? Plan prezentacji – tematycznie do głównego tematu, a nie każdy temat prezentacji z innej parafii.
  ? Przydałaby się większa różnorodność firm z Trójmiasta.
  ? (…) Koncepcja bardzo dobra, ważne aby nie było reklam ani wykładów od sponsora bo to mocno krępuje i ogranicza. Myślę, że stopniowo impreza stanie się bardziej kameralna a przez to więcej będzie dyskusji i bardzo na to liczę, po to właśnie chyba chcemy się spotykać.
  ? Większy nacisk na case study. Myślę, że 3camp to nie miejsce na odgrzewanie teorii, bo ją albo świetnie znamy, albo wiemy jak w przypadku potrzeby do niej dotrzeć. Na takim spotkaniu warto dzielić się własnymi doświadczeniami, problemami, sukcesami, pokazywać dziury i szanse na ich ominiecie. Start-up’y to też fajna idea. To nie do końca uwaga do organizatora, ale ….. Obserwując środowisko miałem wrażenie, że przeważają tam ludzie twardego IT czyli programiści, designerzy, informatycy. Myślę, że mówiąc o mojej pierwszej uwadze przydałoby się więcej kierowników projektów, managerów kreatywnych, ludzi tworzących idee i wprowadzających ją w życie. Reszta bardzo ok. Wielkie dzięki za Waszą pracę i liczę na rozwój tych spotkań :)

PS. Ankietę przeprowadziliśmy przy użyciu rewelacyjnego narzędzia – webankieta.pl – wielkie dzięki Daniel!