Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego InvestGDA, Fido intelligence oraz Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna mają zaszczyt zaprosić na pierwszy w Polsce wykład Profesora Johna Chisholma, naukowca, guru z Doliny Krzemowej, inwestora i prezesa John Chisholm Ventures:

Life in Silicon Valley: First-hand Experiences and Practical Tips for Entrepreneurship

Jeśli jesteś innowacyjnym przedsiębiorcą, masz lub planujesz założyć start-up, lub po prostu chcesz globalnie odnieść sukces to pierwsza okazja w Polsce, aby posłuchać i porozmawiać z jednym z najlepszych coachów i inwestorów z Doliny Krzemowej.

Wykład połączony z dyskusją odbędzie się 9 czerwca (czwartek) o godzinie 16:00 w sali Koralowej w PPNT oraz 10 czerwca (najbliższy piątek) o godzinie 10:00 w sali 300 Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej

John Chisholm to charyzmatyczny i niestandardowy amerykański seryjny przedsiębiorca, który od ponad 30 lat zajmuje się tworzeniem i doskonaleniem rozwiązań w branży zarządzania i marketingu strategicznego.
W swojej karierze stworzył i kierował wieloma spółkami nowych technologii (m.in. Decisive Technology – obecnie część Googla, CustomerSat, obecnie części MarketTools, Prezes i właściciel funduszu inwestycyjnego inwestującego w nowe technologie oraz badania naukowe. Jest absolwentem elitarnych uczelni:. Massachusetts Institute of Technology (MIT) oraz MBA Harvard Business School. Aktualnie doradza strategicznie strupom jak odnieść sukces globalny. Ważnym elementem w pracy Johna jest naukowe podejście do bussinesu i etyki.
W trakcie wizyty w Trójmieście John Chisholm podzieli się swoim doświadczeniem na temat rozwijania młodych firm, strategii marketingowej oraz komercjalizacji badań naukowych.

Event na Facebooku – Spotkanie z Johnem Chisholmem

Więcej informacji:
http://www.johndchisholm.com/
http://legatum.mit.edu/chisholmlecture
http://www.fidointelligence.pl/

Organizatorem wizyty Johna Chisholma w Polsce jest Fido intelligence we współpracy z InvestGDA i Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

John jest partnerem Fido intelligence, firmy naukowej z trójmiasta – działającej w Dolinie Krzemowej w zakresie przetwarzania języka naturalnego i sztucznej inteligencji.