Po odwiedzeniu nadzwyczaj przyjaznych w atmosferze spotkań GrillIT we Wrocławiu, oraz obfitujących w cenne kontakty spotkań Innowatorium w Warszawie zdecydowaliśmy się na organizację spotkania w formule Barcamp również w Gdańsku. Na naszej decyzji zaważył również sukces pierwszego spotkania Barcamp Poznań oraz rozmowy z ludźmi z lokalnych firm internetowych. Liczmy, że i nam uda się zainteresować tą formułą spotkań ciekawe grono ludzi rozwijających Internet w Trójmieście i na Pomorzu.

Pierwsze spotkanie 3camp odbędzie się w dniu 27 września 2007 o godz. 18:00 w oazie spokoju CICO na ul. Piwnej w Gdańsku. Więcej szczegółów wkrótce. Już dziś zapisz się na >>listę uczestników<<.

Co to jest 3camp?

To spotkania ludzi tworzących, posiadających lub pracujących w firmach internetowych w Trójmieście. Spotkania o otwartej formule pozwalające na wymianę doświadczeń i konfrontacje pomysłów oraz realizowanych projektów.

Kto zagości na 3camp?

Gdańsk, Sopot i Gdynia to miasta w których pracują rewelacyjne zespoły, tworzące aplikacje i serwisy używana przez miliony użytkowników w kraju i na świecie. Są wśród nas takie olbrzymy jak Wirtualna Polska, ale również są popularne serwisy: Nokaut.pl, Cyfrowe.pl, oraz skrajnie innowacyjne firmy jak: InteliWISE, IVO Software, i wiele innych firm, których nie sposób tu wymienić (oraz kilka naprawdę dobrych agencji interaktywnych tworzących nową jakość w Sieci). Liczymy, że ludzie na co dzień poświęcający się tej pasjonującej dziedzinie zechcą też wymienić się swoimi doświadczeniami z innymi pasjonatami.

O czym będziemy rozmawiać?

Tematy wybierają uczestnicy sami. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji – jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem, lub chcesz przedstawić swój nowy projekt napisz do nas na adres: 3camp@3camp.pl i przedstaw nam swój pomysł. Tematy o których chcielibyśmy rozmawiać: e-marketing, e-commerce, web 2.0 i tematy społecznościowe, SEO, web projektowanie, technologia, start-upy i pozyskiwanie finansowania, fundusze i business-angels, i oczywiście bootstrapping.

Zasady prowadzenia prezentacji znajdziesz w menu po prawej stronie pod linkiem ZASADY PREZENTACJI.