W Październiku wystartowało LaunchIT 2008 ? pierwsze otwarte badanie e-biznesu organizowane przez Business Angel Seedfund. Pod adresem launchit.seedfund.pl jest dostępny kwestionariusz dla e-przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych e-biznesem.

Celem projektu organizowanego przez Business Angel Seedfund jest zbadanie postaw i opinii osób związanych z e-biznesem. Wynikiem projektu ma być również identyfikacja barier w relacjach z inwestorami, określenie szans rozwoju polskich start-upów. Udostępniona ankieta będzie otwarta do końca października b.r. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich zainteresowanych e-biznesem ? udział w projekcie polega na odpowiedzi na kilkanaście pytań. Każdy uczestnik otrzyma szczegółowe wyniki.

„O twórcach innowacyjnych firm internetowych jest głośno tylko przy okazji spektakularnych sukcesów nowych start-upów, najciekawszych serwisów. Na co dzień pozostają w cieniu. Brakuje informacji na temat ich oczekiwań, specyficznych potrzeb, obaw związanych np. ze współpracą z inwestorami” ? komentuje Tomasz Woźniak, członek zarządu Business Angel Seedfund odpowiedzialny za inwestycje w projekty internetowe ? „Zapraszamy wszystkich do udziału w projekcie. Mamy nadzieję, że da nam wiedzę na temat kondycji i nastrojów polskiej sceny e-biznesowej”.

Ankieta jest pierwszą częścią projektu. W drugiej fazie, w listopadzie b.r. zostaną zaprezentowane jego szczegółowe wyniki.

Weź udział w badaniu na stronie > LaunchIT