3c

Po wakacyjnej przerwie 3camp wraca z inspirującymi spotkaniami dla branży biznesowej. Pierwsze wydarzenie w sezonie jesienno-zimowym już 16 września o 18:00 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Prelegenci zajmą się tematyką startupową – opowiedzą o swoich biznesach, podpowiedzą, jak rozmawiać (i jak tego nie robić) z inwestorami, przedstawią dobre i złe praktyki. Wstęp na wydarzenie bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc ograniczona.

 

Pierwszy w nowym sezonie 3camp będzie miał miejsce już w najbliższy wtorek, 16 września – jak zwykle start o godzinie 18. Tego dnia, w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym wystąpi 4 prelegentów. Pierwsza część dotyczyć będzie niebezpieczeństw, na jakie narażone są startupy na drodze do sukcesu – temat przedstawiony z perspektywy inwestora (Marcin Szeląg, Innovation Nest) oraz z perspektywy startupu (Magdalena Kwoska, iTaxi, oLabIT). Następnie swoje case study przedstawią FancyFon – Bartosz Leoszewski opowie o drodze od trzyosobowego startupu do spółki akcyjnej, a Łukasz Brzeziński z mojanorwegia.pl o tym, jak monetyzować portal internetowy… w Norwegii.

 

Agenda:

 

18:00 – 18:40, Marcin Szeląg, InnovationNest, Startup Risk Model czyli jak zminimalizować ryzyko podczas budowania startupu

 

18:45 – 19:10, Magdalena Kwoska, iTaxi, oLabIT, Robię startupy – niebezpieczeństwa na drodze do sukcesu

 

19:15 – 19:40, Bartosz Leoszewski, FancyFon, Jak przesiąść się na rower na dwóch kółkach? Od trzyosobowego startupu do spółki akcyjnej

 

19:45 – 20:10, Łukasz Brzeziński, mojanorwegia.pl, Jak zarabiać z Wikingami? Czyli monetyzacja portalu internetowego w Norwegii

 

Jak zwykle, uczestników czeka spora dawka inspiracji i wiedzy, uwieńczona networkingowymi rozmowami.

 

Na najbliższym 3campie będzie też coś dla amatorów słodyczy. GPN-T zaprasza do licytacji przepysznej szarlotki, upieczonej z polskich jabłek przez restaurację Roma. Uzyskane pieniądze zostaną przekazane na konto fundacji ALS Association, która wspiera leczenie osób zmagających się z problem choroby ALS (stwardnienia zanikowego bocznego).

 

Wydarzenie jest bezpłatne, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc ograniczona.

 

Rejestracja tutaj:

 

https://3camp16wrzesnia.konfeo.com

 

Kiedy: 16 września, godz. 18.00
Gdzie: Gdański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trzy Lipy 3, budynek C, sala FGH (poziom minus 1).

 

Więcej o prelegentach i prelekcjach:

 

Startup Risk Model czyli jak zminimalizować ryzyko podczas budowania startupu

 

Marcin Szeląg
To Partner w Innovation Nest. Pomaga polskim startupom SaaS’owym w budowaniu modelu biznesowego i strategii rozwoju, która pozwoli na globalny sukces. Inwestor w Notatek.pl.
Innovation Nest to fundusz inwestycyjny założony w 2011 przez Piotra Wilama i Marka Kapturkiewicza. Specjalizuje się w inwestycjach w firmy o globalnym potencjale realizujące oprogramowanie w obszarze B2B(business-to-business).

 

 

Robię startupy – niebezpieczeństwa na drodze do sukcesu.
Ja = founder jestem największym wrogiem mojego własnego sukcesu. Ja znam potrzeby użytkownika lepiej od niego samego. Moja innowacyjna, supertajna technologia zawojuje świat.

 

Magda Kwoska
Specjalistka od marketingu mobilnego, business developmentu.
Łączy doświadczenie z wprowadzania nowych marek i firm na rynek z praktyką w świecie startupów internetowych oraz dużym doświadczeniem w branży farmaceutycznej. Partner w mobilnym software house’ie oLabIT oraz Business Development Manager w iTaxi.pl.
Wcześniej pełniła funkcję Program Director w akceleratorze dla startupów technologicznych GammaRebels, współtwórca platformy e-commerce dla studentów sprytnySTUDENT.pl, pracowała także jako Business Development Director dla Snuper.pl, agregatora zakupów grupowych.

 

 

Jak przesiąść się na rower na dwóch kółkach? Od trzyosobowego startupu do spółki akcyjnej.
Opowieść o tym, jak pasja zmienia się w pracę i co zrobić, by nie stać się korporacją. Do tego parę słów o budowaniu relacji, barierach przy wchodzeniu na nowe rynki i zmienności, do której trzeba się przyzwyczaić.

 

Bartosz Leoszewski
Współzałożyciel i prezes firmy FancyFon – producenta oprogramowania FAMOC do zarządzania i zabezpieczania firmowych smartfonów i tabletów, z którego korzystają największe banki, firmy i instytucje. Zawsze na bieżąco z nowymi, ciekawymi aplikacjami i nowinkami technicznymi. W wolnym czasie biega i jeździ na rowerze.
Jeden ze współinicjatorów Gdansk Enterpreneurial Network (GENE).

 

 

Jak zarabiać z Wikingami? Czyli monetyzacja portalu internetowego w Norwegii
W Norwegii jest ok 4 milionów internautów, z czego 5% to Polacy. Portal www.mojanorwegia.pl skupia prawie 90% rodaków mieszkających w kraju Wikingów. O tym jak i dlaczego warto budować biznes wokół niszowego portalu internetowego dowiecie się podczas tego wystąpienia.

 

Łukasz Brzeziński
Od ponad 8 lat prowadzi własny biznes w branży internetowej. Twórca portalu internetowego www.mojanorwegia.pl dla Polonii norweskiej, a także startupu Lookmash.