3camp 2.06.2015_www

 

Na 62. spotkanie z cyklu 3camp zapraszamy już 2 czerwca do Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego na godz. 18:00. Tym razem opowiemy o trendach i nowościach w marketingu online.

 

Na najbliższym spotkaniu Tomek Domżalski opowie jak dziś  wygląda praca marketera i czy w przyszłości zastąpią nas algorytmy, z prezentacji Lecha Króla dowiemy się m.in o Wielkim Algorytmie, który niedługo będzie rządził wszystkimi kampaniami, Marcin Luks uświadomi nas jak przechowywać i przetwarzać dane klientów, aby generować spersonalizowane wiadomości odpowiedniej treści, a na koniec Jan Biłyk opowie o personalizacji w stopklatce na przykładzie Serca i Rozumu.

 

Agenda spotkania:

18:00 -18:30 Tomasz Domżalski, Enovatis – Czy zastąpią nas algorytmy?

18:30 – 19:00 Lech Cezary Król – „Raport mniejszości” do kwadratu.

19:00 – 19:30 Marcin Luks, ExpertSender – Jak zaangażować wyrafinowanego klienta w komunikacji email?

19:30 – 20:00 Jan Biłyk, Laurens Coster – Personalizacja w stopklatce – wykorzystanie technologi w indywidualnym podejściu do klienta. 

 

Ponieważ sezon grillowy w pełni postanowiliśmy i my iść tym tropem. Na ostatni przedwakacyjny 3camp w Gdańskim Parku Naukowo Technologicznym zapraszamy po prezentacjach na… grilla. 

 

Na spotkanie zapraszamy we wtorek 2 czerwca o godz. 18:00 do Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, ul. Trzy Lipy 3, budynek C, sala FGH (poziom -1).

 

Wstęp jak zawsze wolny, ale pamiętajcie o rejestracji! Liczba miejsc ograniczona (szaszłyków również :)

 

Link do bezpłatnej rejestracji: http://3camp02062015.evenea.pl

 

Więcej o prelegentach i prelekcjach:

 

Czy zastąpią nas algorytmy?

Opowieść o tym jak wygląda dziś praca Marketera, co zmieniło się przez ostatnie kilka lat i… czy to zawód na wymarciu?:)

Tomasz Domżalski od 12 lat związany z marketingiem w Internecie. Jeden z założycieli portalu turystycznego www.easygo.pl i jeden z autorów jego fuzji z liderem rynku www.wakacje.pl. Obecnie stoi na czele działu ecommerce obu portali. Prywatnie dumny tata, pasjonat crossfitu i starych pocztówek z Gdańska.

 

 

„Raport mniejszości” do kwadratu.

Nadchodzi czas kampanii tropiących konkretnego konsumenta w każdym możliwym kanale komunikacji i na każdym urządzeniu – nawet, na przysłowiowej, „domowej pralce”. Kampanii, wybierających odbiorców, po jednej sztuce, dostosowujących treść reklam w zależności od okoliczności i kontekstu. Prowadzących interaktywny, rozumny dialog, przekazując każdej osobie odpowiednią wiadomość w odpowiednim czasie i miejscu. Tylko, że tym wszystkim będzie rządził Wielki Algorytm.

Lech Cezary Król – choć nie obce są mu SQL-owe bazy dany to tak na prawdę swoje życie zawodowe związał z opracowywaniem strategii reklamowych i konceptów kreatywnych. Autor licznych publikacji na temat komunikacji reklamowej, blogger Harvard Business Review. W czasie swojej pracy zawodowej pracował dla wielu znanych marek, w wśród niech dla: Fiat Poland, Citroen, P&G, Gillette, Henkel czy Vichy.

 

 

Jak zaangażować wyrafinowanego klienta w komunikacji email?

Wysyłka generycznych newsletterów już nie wystarcza. Jak optymalnie przechowywać i przetwarzać dane klientów, by we właściwym czasie dostarczać wiadomości o odpowiedniej treści.

Marcin Luks –  Dyrektor Email Marketingu w ExpertSender.com. Kieruje międzynarodowym zespołem ekspertów od email marketingu zapewniającym efektywność i dostarczalność 10 miliardów maili wysyłanych przez platformę ExpertSender rocznie.

 

 

Personalizacja w stopklatce – wykorzystanie technologii w indywidualnym podejściu do klienta. 

Co zrobić, gdy ludzie nie chcą czytać? Wyświetlić im film. Najlepiej film o nich. Dlatego wspólnie przejdziemy przez zawiłą drogę pozyskiwania online’owych informacji o konsumentach oraz pokażemy jak można spakować je wszystkie w 60 sekundowy spot. A to wszystko na przykładzie kampanii zrealizowanej dla dwóch najpopularniejszych postaci polskiego internetu – Serca i Rozumu.

Jan Biłyk – szef agencji Laurens Coster z zawodu, technologiczny geek z zamiłowania, statystyk z konieczności. Rozpoczyna dzień od biegu przez nowości technologiczne.  Sztukę zarządzania wielokanałowymi i wielofalowymi kampaniami ćwiczy od wielu lat. Na co dzień, wdraża oprogramowania systemów IBM ExperienceOne oraz Selligent na polskim rynku. W wolnym czasie przeciera szlaki personalizując i automatyzując kampanie marketingowe. Kierowana przez niego agencja została dwukrotnie wyróżniona w konkursie Golden Arrow.