Razem z Geek Girls Carrots zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się 10 marca w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Start jak zawsze o godz. 18:00.

 

3camp10032015_www

 

Na najbliższym 3campie nasze prelegentki opowiedzą m.in. o niezwykłych możliwościach, jakie daje crowdsourcing, o budowaniu zespołu doskonałego oraz o rewolucyjnym wpływie nowych technologii na dress code i modę. Spotkanie poprowadzi Monika Bogdanowicz z Geek Girls Carrots. Panowie mile widziani!

 

Agenda spotkania:

18:00 – 18:30 Agata Kukwa, Crowdsourcing – jak ujarzmić siłę tłumu w sieci?

18:30 – 19:00 Anna Tylikowska, Jak tworzyć zespół doskonały?

19:00 – 19:30 Katarzyna Piasecki, ENNBOW – ubrania zaprogramowane na sukces

 

Na uczestników spotkania czeka solidna dawka wiedzy i inspiracji, a na koniec jak zwykle networking i poczęstunek czyli okazja do rozmów i zawierania nowych kontaktów.

 

Na spotkanie zapraszamy we wtorek 10 marca o godz. 18:00 do Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, ul. Trzy Lipy 3, budynek C, sala ABC (poziom 0).

 

Wstęp wolny, ale pamiętajcie o rejestracji! Liczba miejsc ograniczona.

 

Link do bezpłatnej rejestracji: https://3camp100315.evenea.pl

 

Więcej o prelegentach i prelekcjach:

 

Crowdsourcing – jak ujarzmić siłę tłumu w sieci?

Użytkownicy Internetu stanowią jeden z najcenniejszych zasobów, którego umiejętne wykorzystanie może przynosić każdą z możliwych korzyści biznesowych i społecznych. Kampanie marketingowe, fundraising, rozwiązywanie problemów technologicznych, ochrona dziedzictwa naukowego czy prowadzenie badań naukowych – to tylko niektóre przykłady wykorzystania crowdsourcingu. Jak skutecznie zbierać użytkowników w crowd? Jak czerpać z crowdsourcingu to co najlepsze? Jakie błędy mogą całkowicie pogrążyć kampanię crowdsourcingową? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie podczas nadchodzącego 3campa.

Agata Kukwa Przedsiębiorca, PR Manager w grupie Black Pearls, specjalista ds. wizerunku w sieci, dziennikarz naukowy. Od 2012 roku związana z grupą Black Pearls, gdzie odpowiedzialna jest za zarządzanie marką oraz doradza spółkom portfelowym funduszu. Founder i CEO dlaodmiany.pl, spółki zajmującej się wykorzystaniem crowdsourcingu w tworzeniu narzędzi IT dla przemysłu kreatywnego oraz infobrokeringiem, czyli pozyskiwaniem i przetwarzaniem informacji dla wymagających klientów. Doktorantka na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego gdzie realizuje pracę z zakresu informatyki ekonomicznej zgłębiając tajniki crowdsourcingu jako narzędzia w transferze wiedzy pomiędzy nauką a biznesem. Prywatnie fanka nowych technologii, mody i zakupów.

 

Jak tworzyć zespół doskonały?

„Zespoły złożone z wybitnie inteligentnych ludzi nie stanowią najbardziej inteligentnych zespołów”. Co o budowaniu zespołów mówią badania? O pracy zespołowej – z kobiecym twistem.

Anna Tylikowska Z marketingiem i komunikacją związana od 9 lat. Zdobywała doświadczenie pracując zarówno po stronie agencyjnej, jak i w działach marketingu, głównie w branży finansowej. Należy do Geek Girls Carrots – społeczności promującej rozwój zawodowy kobiet w IT. Po przeprowadzce z Warszawy do Gdyni wcieliła w życie własny plan na działanie i pomaga przedsiębiorcom we wprowadzeniu dobrych i użytecznych rozwiązań marketingowych. Obecnie ściśle współpracuje z Natalią Hatalską, wspierając research i promocję projektów blogu http://hatalska.com/. Uwielbia komunikację z ludźmi. W wolnym czasie fanka górskich i leśnych wędrówek z psem oraz amatorka kuchni wegańskiej.

 

ENNBOW – ubrania zaprogramowane na sukces

O energetyzującej odzieży biznesowej, która dzięki nowym technologiom łączy profesjonalny wizerunek z niezwykłym komfortem i wygodą.

Katarzyna Piasecki Ukończyła ekonomię na uniwersytecie w Bonn. Pracę zawodową rozpoczęła w bankowości inwestycyjnej, gdzie przez kilka lat doradzała przy transakcjach kapitałowych, fuzjach i akwizycjach przedsiębiorstw. W 2013 w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie nowoczesnych kobiet na ubrania biznesowe założyła firmę ENNBOW. Na bazie własnych doświadczeń związanych z intensywną pracą w biurze, stworzyła markę adresowaną do kobiet aktywnych, która odmienia formalny styl i daje klientkom uczucie maksymalnego komfortu i wygody.