Gdy za oknem słońce w pełnej krasie a temperatura za oknem bardziej zachęca do wylegiwania się na plaży niż siedzenia w biurze marząc o wakacjach zdecydowaliśmy, że kolejny 3camp poświęcimy tematyce turystycznej.  Będziemy rozmawiać o tym jak zarabiać na pasji, czy warto prowadzić niestandardowe działania wizerunkowe i czy trzeba przy tym  korzystać z domów mediowych, jak wprowadzać swój produkt na rynki europejskie, jak tworzyć startupy tak aby były one atrakcyjne dla inwestorów i użyktowników, jak prowadzić negocjacje z inwestorami i na co uważać przy tych negocjacjach. Słowem spodziewajcie się dużej dawki praktycznej wiedzy.  Gościem specjalnym spotkania będzie Henrik Zillmer.

 

Agenda przedstawia się następująco:  

 

Jakub i Ania GórniccyPodróżniccy.com – Jak podróżować, blogować i nie oszaleć;

 

Katarzyna Walczak – Wakacje.pl – Czy e-commerce lubi reklamy wizerunkowe?

 

Piotr JaśBlaBlaCar.pl – BlaBlaCar – podróż przez 12 krajów;

 

Henrik ZillmerAirHelp – AirHelp – czyli jak zbudować biznes atrakcyjny dla użytkowników i… inwestorów (prezentacja odbędzie się w języku angielskim).

 

 

Henrik Zillmer – założyciel i CEO AirHelp. Przedsiębiorca z bogatym doświadczeniem w zakresie zarządzania produktem i budowy strategii firmy. Doświadczony start-upowiec. W ciągu swojej kariery zaangażowany w 10 przedsięwzięć typu start-up całym świecie, m.inZalora.com, czy w wyceniany na 1 mld euro serwis Lazada.com.

 

Kiedy: 3czerwca, godz. 18.00

 

Gdzie: Gdański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trzy Lipy 3, budynek C, sala FGH (poziom minus 1).