Czerwcowe spotkanie networkingowe organizowane w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER będzie poświęcone tematyce motywacji. Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych zdobyciem cennych kontaktów biznesowych organizator spotkania, Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości, zaprasza 25 czerwca na godzinę 8.00.

 

W pierwszej części spotkania networkingowego każdy przedsiębiorca w trzydziestosekundowym wystąpieniu będzie mógł przedstawić siebie oraz powiedzieć, jaką branżę i firmę reprezentuje. Pozwoli to na zdobycie wiedzy na temat tego, z kim w części networkingowej warto porozmawiać oraz nawiązać relacje biznesowe.

 

Po zaprezentowaniu się wszystkich uczestników, o godzinie 8.45, odbędzie się prelekcja Pani Aleksandry Pogorzelskiej, psychologa pracującego w sporcie i biznesie, wielokrotnej medalistki Mistrzostw Polski w Triathlonie i Duathlonie, wykładowczyni Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz konsultantki biznesowej współpracującej przy projektach m.in. dla takich firm jak: Termet, Oknoplast – Kraków, Ortis S.A. Prelegentka wyjaśni, jakie są cechy wspólne technik motywacyjnych wykorzystywanych w sporcie i biznesie, opowie o tworzeniu strategii dążenia do sukcesu oraz przedstawi czynniki wpływające na realizację celów.

 

O godzinie 9.30 rozpocznie się networking, czyli nawiązywanie bezpośrednich kontaktów oraz rozmowy biznesowe. – Tym razem postanowiliśmy zmienić formułę networkingu oraz udostępnić mikrofon uczestnikom. Chcemy, aby każdy przedsiębiorca przedstawił siebie oraz powiedział, jaką firmę reprezentuje. Czas przeznaczony na prezentację to 30 sekund, dlatego też zachęcamy wszystkich do przemyślenia swojego wystąpienia – mówi Marta Tyborska, Specjalista ds. Rozwoju Klastra Branż Kreatywnych.

 

Uczestnictwo w spotkaniu networkingowym jest bezpłatne. Odbędzie się ono w sali konferencyjnej na parterze budynku Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa na adres mailowy networking@inkubatorstarter.pl do 20 czerwca br.

 

W wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz nazwę firmy. Zapraszamy również do przesłania jednego slajdu prezentacji z logotypem swojej firmy oraz jednozdaniowym opisem działalności i kontaktem. Prezentacje firm będą wyświetlane w trakcie spotkania.

 

Plan spotkania networkingowego:

  • 7.50 – 8.00 – Rejestracja uczestników
  • 8.00 – 8.45 – Przedstawianie się każdego z uczestników
  • 8.45 – 9.30 – Prelekcja Aleksandry Pogorzelskiej „Techniki motywacyjne psychologii sportu dla biznesu”
  • 9.30 – 10.30 – Networking
  • 10.30 – … – Nieformalne rozmowy kuluarowe