Wspólnie z naszymi przyjaciółmi – organizatorami największego w Polsce festiwalu UX & Service Design – zapraszamy na ProductCamp 2015 Gdynia.

 

PC20153Cwww

 

ProductCamp to unikatowy w swojej formule design thinking festival. Zjadą się na niego produktowcy, founderzy, uxowcy, designerzy, analitycy, researcherzy, product managerowie – ludzie zaangażowani w budowanie produktów cyfrowych i usług.

 

Event, który odbędzie się w Gdyni, składa się z 2 dni – piątek 29 maja – BootCamp Day – 3 całodzienne warsztaty, sobota 30 maja – UXCamp Day – 50 prelekcji w stylu barcampowym + słynna już impreza UX Tequilas w knajpie w Sopocie na plaży.

 

Keynote speakerem podczas UXCamp Day będzie Andy Budd, twórca słynnej brytyjskiej agencji ClearLeft z Brighton, jedna z najbardziej wpływowych osób na brytyjskiej scenie online, twórca popularnej aplikacji do badań użyteczności Silverback. Andy poprowadzi również całodniowy warsztat na temat tego jak prowadzić produktywne spotkania i warsztaty.

 

Poza Andym, warsztaty poprowadzą Steve Baty – twórca agencji service design Meld Studios z Sydney, organizator UX Australia i członek Good Design Council of Australia, Steve poprowadzi całodzienny warsztat o tym jak wykorzystać design do łamania schematów, jak spojrzeć na produkt lub usługę z nowej strony, jak odróżnić się od konkurencji.

 

Trzeci warsztat poprowadzi Eric Reiss, service designer z 30 letnim doświadczeniem, były prezes Information Architecture Institute, autor Usable Usability, człowiek orkiestra, aktor sceniczny i prezes FadDux – duńskiej agencji service design. Eric będzie moderował warsztat na temat service designu.

 

Więcej info o wydarzeniu tutaj —> http://productcamp.pl