Masz innowacyjny pomysł? Potrzebujesz kapitału na rozwój swojego projektu? Weź udział w konferencji Venture Day i umów się na indywidualne spotkanie z inwestorem.

 

VentureDay

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycja konferencji Venture Day, która odbędzie się 20 listopada 2014 r. w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Konferencja ma na celu łączenie środowisk nauki, wynalazców, startupów, przedsiębiorców oraz inwestorów.

 

Program konferencji obejmuje m.in. prelekcje na temat komercjalizacji innowacyjnych projektów naukowych, ochrony patentowej, sposobów finansowania przedsięwzięć biznesowych, case studies projektów startupowych, które odniosły sukces komercyjny, warsztaty prowadzone przez specjalistów inwestycyjnych, Speed Dating, czyli indywidualne spotkania z inwestorami oraz wystawę innowacyjnych projektów. Po zakończeniu oficjalnej części konferencji odbędzie się after party.

 

Szczegółowy program konferencji będzie dostępny na stronie www.ventureday.pl pod koniec września.

 

W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele kilkudziesięciu funduszy Venture Capital oraz liczni inwestorzy indywidualni (Business Angels).

 

Chcesz się spotkać z inwestorem? Zgłoś swój projekt pod adresem www.ventureday.pl/formularz

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2014 r.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.