Witajcie serdecznie – nowy sezon 2010/2011 pora zaczynać. Najbliższy 3camp odbędzie się jeszcze we wrześniu. Aby jednak to zrobić potrzebni są ludzie, którzy chcą się podzielić wiedzą.

Na dobry początek chcemy wystartować z nowym formatem – 3camp show-case – (nie można temu nadać polskiej nazwy?) – spotkanie, na którym prezentowane są tylko konkretne przypadki realizacji, dane, cyfry, wyniki, konkrety, same konkrety. Czas trwania prezentacji może być krótszy niż 20 min, aby nie zanudzać oczywistymi oczywistościami, chodzi o to aby pokazać jak dana praca wpłynęła na wynik. To może być przypadek udanego redesignu, który zwiększył CTR, lub zmniejszył bounce-rate. To mogą być wyniki testów A/B pokazujące wzrost skuteczności jednej treści nad drugą. To może być również przypadek wdrożenia w którym zastosowana nowa metodytke, która ograniczyła czas realizacji, lub budżet…. pomysłów jest bez liku – ale zasada jest jedna – KONKRETY, CYFRY, PRZED-i-PO.

Jeśli wszystko jasne to zapraszam do przesyłania propozycji mailem na adres: 3camp@3camp.pl – w razie pytań lub niejasności proszę pisać poniżej w komentarzach.

Do zobaczenia – Mirek