Zapraszamy na 74. spotkanie z cyklu 3camp, które odbędzie się 13 marca o godz. 18:00 w Olivia Sky Club. Tematem spotkania będzie marketing online i promocja w mediach tradycyjnych.

 

Agenda spotkania:

 

18:00 – 18:30 Izabela Skonieczna, Dlaczego budowanie marki to coś więcej niż kampania reklamowa 

 

Praca nad jakością obsługi, obsługa klienta i marketing, czyli opowieść o tym, jak mytaxi w czasie 1 roku osiągnęło kilkusetprocentowy wzrost.

 

18:30 – 19:00 Martyna Kłosińska, Mózg w służbie brandingu

 

Swojego mózgu nie oszukasz, ale Twój mózg może oszukać Ciebie. Kilka autentycznych historii o tym, jak funkcjonowanie naszego mózgu wpływa na odbiór marki.

 

19:00 – 19:30 Tomasz Biernat, Moc emocji – pozycjonowanie i komunikacja marek 

 

„Emotions are King” ta parafraza słów Billa Gatesa staje się obecnie punktem wyjścia dla komunikacji wielu marek. To też powód, dla którego TV pozostaje od lat niezmiennie w „sercu” komunikacji marketingowej. Historia o „mocy emocji” przeprowadzi Cię przez świat budowania komunikacji m.in. Apple i odpowie, dlaczego Danio Light to zły sposób na pozycjonowanie marki.

 

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej ilości miejsc obowiązuje wcześniejsza REJESTRACJA.

 

Tylko zapisanie się poprzez formularz Evenei pozwoli Ci wejść do Olivia Sky Club.

 

Kiedy: wtorek, 13 marca 2018, godz. 18:00

Gdzie: Olivia Sky Club, al. Grunwaldzka 472A, Olivia Tower

 

Prelegenci:

 

Izabela Skonieczna, mytaxi: 

Od blisko 3 lat pracuje jako marketing manager w MyTaxi – największej aplikacji taxi w Europie. Odpowiada za całokształt działań marketingowych marki na polskim rynku. W swojej pracy koncentruje się głównie na tym, aby każde działanie przyniosło maksymalny efekt.

 

Martyna Kłosińska, zjednoczenie.com: 

Od 8 lat pracuje w zespole agencji zjednoczenie.com, gdzie odpowiada za pozyskiwanie klientów, planowanie i realizację strategii oraz koordynację kluczowych projektów. Z wykształcenia i zamiłowania digitalowy strateg i marketingowy geek.

 

Tomasz Biernat, TVN: 

Od 7 lat związany z działem sprzedaży TVN, certyfikowany trener FRIS® i coach. Pracę zawodową rozpoczynał w wydawnictwach lokalnych i rozgłośniach radiowych. Z mediami i reklamą związany ponad 10 lat. Pasjonat skutecznej komunikacji – doradza, jak budować strategie medialne. Przewodnik po świecie nomenklatury mediowej. Uczy, jak połączyć świat psychologii, komunikacji oraz wskaźników mediowych w celu maksymalizacji osiągnięć marketingowych.