Zapraszamy na 73. spotkanie z cyklu 3camp, które odbędzie się 5 grudnia o godz. 18:00 w O4 (Olivia Business Centre). Tematem spotkania będzie Project & Product Management.

 

Agenda spotkania:

 

18:00 – 18:30 Przemysław Witka, Lech Wypychowski, AgileBrains.pl, Re: Ewolucja Agile

 

Jaki jest cel transformacji Agile? Jakie podejście zastosować, żeby osiągnąć sukces? Jak się do tego mają lemingi i ślimaki? Podzielimy się naszym doświadczeniem z transformacji organizacji ku zwinności w jednej z największych firm technologicznych na świecie.

 

18:30 – 19:00 Wojciech Lichota, STX Next, Management 3.0 w praktyce

 

„Zarządzanie jest zbyt ważne, aby zostawić je menedżerom” to jedno z głównych spostrzeżeń Jurgena Appelo, twórcy ruchu Management 3.0. No dobrze, ale jak sprawić aby każda osoba z zespołu chciała się zaangażować i pomóc w zarządzaniu firmą? I tu właśnie przychodzą z pomocą dobre praktyki Management 3.0. W trakcie w prezentacji opowiem o kilku dobrych praktykach jakie wprowadziliśmy w STX Next. Podzielę się nie tylko teorią ale także spostrzeżeniami z wprowadzania takich zmian oraz ich rezultatami z perspektywy kilku lat stosowania.

 

19:00 – 19:30 Sławek Łukjanow, Łukasz Michno, GetResponse, Nie bój się, eksperymentuj

 

Opowieść o tym, jak opracowaliśmy proces szyty na miarę dla naszej organizacji nie wpadając w pułapki „Scrumbut”.

 

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej ilości miejsc obowiązuje wcześniejsza REJESTRACJA.

 

Kiedy: wtorek, 5 grudnia 2017, godz. 18:00

Gdzie: O4 (Olivia Business Centre), al. Grunwaldzka 472B

 

Prelegenci:

 

Przemysław Witka, Lech Wypychowski, AgileBrains.pl

Przemek i Lech są doświadczonymi Agile Coachami pracującymi w trójmiejskim oddziale Intel’a. Pod marką AgileBrains prowadzimy szkolenia z Agile, Scrum i Kanban. Dzięki pracy w korporacji, mają niepowtarzalną możliwość sprawdzania teori w praktyce, w bardzo wymagającym środowisku i na dużą skalę. Braliśmy udział w transformacji dużych organizacji, gdzie kilkusetosobowe projekty adaptowały metodologię Agile. Specjalizujemy się w profesjonalnych szkoleniach zamkniętych dla firm.

 

Wojciech Lichota, STX Next

Wojciech pracuje w STX Next już ponad 10 lat. Pierwsze 6 lat był programistą Pythona, następnie w roli CTO przez 2 lata pomagał wszystkim zespołom we wdrażaniu dobrych praktyk oraz podejmowaniu decyzji architektonicznych. W styczniu 2016 roku zgłosił się na ochotnika i przeprowadził do Łodzi aby tam otworzyć nowy oddział firmy. Po zbudowaniu w 1,5 roku 40 osobowego zespołu przeprowadził się do Gdańska, aby teraz tu rozkręcić kolejne biuro.

 

Sławek Łukjanow, GetResponse

Sławek od 14 lat pracuje w branży IT na różnych stanowiskach, posiada 10-cio letnie doświadczenie w prowadzeniu złożonych projektów (nie tylko IT) z wykorzystaniem różnych metodyk i narzędzi, a od 8 lat zdobywa doświadczenia w świecie agile’owym. Ceniony trener i konsultant w dziedzinie szeroko pojętego zarządzania projektami i procesami. Od 2 lata pracuje jako SM z dwoma największymi Zespołami Deweloperskimi w GetResponse.

 

Łukasz Michno, GetResponse

Ma wieloletnie doświadczenie w produkcji oprogramowania, pracował w różnej wielkości projektach, w różnych miejscach łańcucha pokarmowego IT. Nieobce mu marsze śmierci i projekty, które miały być zrobione na wczoraj. Współtworzy bloga o agile mlynarze.com. Aktualnie jest Scrum Masterem w GetResponse.