3camp_www

 

Na 67. spotkanie z cyklu 3camp zapraszamy 5 kwietnia do Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego na godz. 18:00. Tematem spotkania będzie e-commerce.

 

Agenda spotkania:

18:00 – 18:30 Monika Laskowska-Kac, Enovatis, Zarządzanie rozwojem sklepu poprzez optymalizację współczynnika konwersji

18:30 – 19:00 Kamila Czarnowska, Blue Media, Płatności elektroniczne – Co? Z czym? Dlaczego?

19:00 – 19:30 Rafał Janik, 140 Media, Twitter w eCommerce

19:30 – 20:00 Leszek Kankowski, LPP, W pogoni za satysfakcją klienta

 

Wstęp jak zawsze wolny, ale pamiętajcie o REJESTRACJI!

 

Kiedy: wtorek, 5 kwietnia 2016, godz. 18:00

Gdzie: Gdański Park Naukowo-Technologiczny, budynek C, sala FGH (poziom -1)

 

Więcej o prelegentach i prelekcjach:

 

Zarządzanie rozwojem sklepu poprzez optymalizację współczynnika konwersji

Konwersja – wszyscy o niej słyszeli, jednak nie wszyscy ją optymalizują. Dowiedz się w jaki sposób zarządzać procesem optymalizacji w Twojej firmie i jakich błędów unikać.

Monika Laskowska-Kac – Conversion Manager w Enovatis S.A, gdzie zarządza i rozwija zespół UX. Posiada wieloletnie doświadczenie w optymalizacji współczynnika konwersji oraz pracy nad UX w firmach e-commerce. Łączy kompetencje analityka oraz UX-owca. Jest zwolenniczką wykorzystywania twardych danych w projektowaniu.

 

Płatności elektroniczne – Co? Z czym? Dlaczego?

Płacisz kartą, wykonujesz przelewy, korzystasz z bankowości mobilnej? Myślisz, że o płatnościach elektronicznych wiesz już wszystko? Sprawdźmy. W programie obalenie kilku mitów i odczarowanie faktów na temat e-płatności oraz podanie ciekawostek o szybkich przelewach.

Kamila Czarnowska – Product Manager, od 5-ciu lat związana z firmą Blue Media, doktorantka na Politechnice Gdańskiej. Zawodowo zajmuje się rozwijaniem i utrzymaniem produktów dedykowanych bankowości internetowej i mobilnej. Współpracuje z bankami komercyjnymi i tworzy wachlarz produktów dedykowanych bankowości spółdzielczej, w tym: szybkie przelewy, doładowania telefonów, płatności i bramkę SMS.
Interesują ją tematy płatności elektronicznych, usług bankowych oraz marketing internetowy.
Prywatnie – biega, jeździ na rowerze i maluje na szkle.

 

Twitter w eCommerce

Twitter to globalna platforma służąca komunikacji w czasie rzeczywistym. Dzięki rozwojowi całkowicie nowego sposobu tworzenia, rozpowszechniania i odkrywania treści, polegającego na ich demokratyzacji, umożliwił dystrybucję treści na cały świat każdemu – natychmiastowo i bez ograniczeń. Rafał Janik, Prezes 140 Media, wyłącznego przedstawiciela Twittera w Polsce, nakreśli jak marki mogą przygotować się do skutecznego reagowania na bieżące wydarzenia i wykorzystać te działania do marketingu w czasie rzeczywistym „Marketing in the Moment”. Prezentacja pomoże markom zrozumieć siłę Twittera, w jaki sposób wykorzystać go, aby znaleźć odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie, dotrzeć do nich z odpowiednim przekazem oraz jak wykorzystać te działania w e-commerce.

Rafał Janik – Właściciel i Prezes 140Media Agency, oficjalnego i wyłącznego partnera Twittera w Polsce, członek Rady Fundacji w Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości, właściciel wydawnictwa Thinkmedia. Rafał jest specjalistą ds. rozwoju biznesu z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku internetowym. Kierował projektami dla małych i dużych firm, takich jak stat24, e-commerce Era (T-Mobile) czy Nokaut.pl. Stworzył kilka udanych startupów. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania PAN.

 

W pogoni za satysfakcją klienta

Podzielenie się doświadczeniami dużego e-commerce działającego na kilku rynkach i w różnych kanałach (omni-channel). Prezentacja skupi się na zagadnieniach wprost dotykających klienta, a więc płatnościach, logistyce, w tym logistyce zwrotów bardzo istotnej w branży fashion oraz szeroko pojętej obsłudze klienta. Nie zabraknie kwestii analityki internetowej. A wszystko poparte doświadczeniem i przykładami z 6 marek – Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay i Tallinder.

Leszek Kankowski – Od niemal 3 lat Kierownik e-commerce IT w LPP S.A., wcześniej Architekt Systemów Biznesowych, Project Manager, Developer Baz Danych, Administrator, Serwisant. Skoncentrowany na zespole, którego głównym celem jest rozwój e-sklepów Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay i Tallinder. Fan nowych technologii i automatyzacji zadań wszelkich. Programista z pasji, który mimo braku czasu niekiedy musi pokodować :)