Na najbliższy 3camp zapraszamy 10 lutego o godz. 18:00 do Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

 

Będziemy mówili o tym, jak wykorzystać analizę dużej ilości danych do zdobycia nowych, lepszych klientów oraz o tym, jak zarabiać na otwartych danych publicznych w Gdańsku.

 

Agenda spotkania:


18:00 – 18:30 Piotr Janczyk, Bilander, Big Data w praktyce

18:30 – 19:00 Frank Piotraschke, AT Internet, Big Data Democratisation – How to get the most out of your Data in order to boost your business’ Digital Conversion Rate

19:00 – 19:30 Magda Siwanowicz – Fundacja ePaństwo, Tomasz Nadolny – Miasto Gdańsk, Otwarte dane publiczne – jak je wykorzystać i jak można współpracować z Miastem Gdańsk

19:30 – 20:00 Jakub Dąbkowski, PinYourClient, Plusy i minusy zwiększania konwersji za pomocą Big Data

 

Na uczestników czeka spora dawka ciekawej wiedzy i inspiracji, a na koniec jak zwykle networking i poczęstunek czyli okazja do rozmów i zawierania nowych kontaktów.

 

Na spotkanie zapraszamy we wtorek 10 lutego o godz. 18:00 do Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, ul. Trzy Lipy 3, budynek C, sala ABC (poziom 0).

 

Wstęp wolny, ale pamiętajcie o rejestracji! Liczba miejsc ograniczona.

 

Link do bezpłatnej rejestracji: https://3camp100215.evenea.pl

 

Więcej o prelegentach i prelekcjach:

 

Bilander, Big Data w praktyce

Podczas prezentacji zostaną omówione wyzwania i korzyści dla biznesu na przykładzie projektów Big Data realizowanych w Polsce, m.in. w utilities, energetyce i logistyce.

Piotr Janczyk, Prezes i założyciel Bilander Group, współtwórca systemu Binocle – jednej z wiodących platform do analityki biznesowej. Technologia opracowana przez Bilander śmiało konkuruje z największymi światowymi dostawcami podobnych rozwiązań. Została opracowana i jest rozwijana w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy z danymi i tworzenia systemów Business Intelligence. Ekspert w zakresie analiz zarządczych oraz integracji danych. Przekształca cele biznesowe w technologie i strategie, które windują kompetencje analityczne Firm na zupełnie nowy poziom. Kieruje zespołem wysokiej klasy specjalistów tworzących rozwiązania Business Intelligence. Konsultant biznesowy na poziomie Zarządów największych firm w kraju i za granicą.

 

AT Internet, Big Data Democratisation – How to get the most out of your Data in order to boost your business’ Digital Conversion Rate

Digital Technologies are evolving at a pace that is much faster than was imaginable a few years ago. Having seemingly unlimited sources for communication and information, digital analysts following a business intelligence seeking strategy are opposed with an undeniable first world problem; information abundance accounting for an overabundance of data. In his speech, Mr. Piotraschke is going to address the pertinence of Big Data in today’s business environment and how Digital Analytics Solutions can help to give meaning to an apparently unbearable accumulation of data sets and ultimately boost your multi-channel conversion. In his talk, he will show actual case studies, how clients have managed their Digital Data.

Frank Piotraschke, Regional Director for Central and Eastern Europe at AT Internet SA, a renowned specialist and scholar in the fields of Digital Analytics, Marketing Optimisation and Business Development.

 

Fundacja ePaństwo, Miasto Gdańsk, Otwarte dane publiczne – jak je wykorzystać i jak można współpracować z Miastem Gdańsk

O przykładach wykorzystania danych publicznych przez miasta i biznes, zarówno w Polsce, jak i na świecie opowie Magda Siwanowicz z Fundacji ePaństwo. Doradca Prezydenta Miasta Gdańska Tomasz Nadolny opowie o zintegrowanym systemie inteligentnego zarządzania ruchem Tristar, a także o tym, jakie problemy stoją przed Gdańskiem i jak można je rozwiązać w kontekście otwartości danych.

Magda Siwanowicz – Analityk prawny w Fundacji ePaństwo i aplikantka radcowska w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Pracuje na styku prawa i nowych technologii. Jest Członkiem Zespołu Otwartych Danych w Gdańsku.

Tomasz Nadolny – Doradca Prezydenta Miasta Gdańska i Pełnomocnik ds. Innowacji w Urzędzie Miejskim w Gdańsku. Główne obszary zainteresowań: nowe media, marketing oraz ePR. Były przedsiębiorca, doświadczony trener i szkoleniowiec, popularyzator wiedzy na temat promocji w Internecie, strategii promocyjnych, innowacji technologicznych i społecznych oraz otwartych danych.

 

PinYourClient, Plusy i minusy zwiększania konwersji za pomocą Big Data

Autor twierdzi, że podczas swojej prezentacji opowie o… plusach i minusach zwiększania konwersji za pomocą Big Data. Trzymamy za słowo ;)

Jakub Dąbkowski, CEO  www.PinYourClient.com, Doświadczony IT Project Manager, Lead Generation Ninja, fascynat i praktyk Big Data, Machine Learning i Predictive Analytics, wykładowca, konsultant i blogger. Absolwent Wydziału Fizyki Teoretycznej na Uniwersytecie Gdańskim. W trakcie kilkunastoletniej kariery zawodowej z sukcesem zrealizował wiele projektów e-commerce dla serwisów w Polsce i za granica współpracując m.in. z Gratka.pl, Implix.com, GetResponse.com, ClickConference.com, Zjednoczenie.com, YellowGroup.pl, DeSmart.com i wieloma innymi. Założyciel PinYourClient.com – predykcyjnej platformy przeznaczonej dla marketingu i sprzedaży. Łączy wiedzę programistyczną i technologiczną w obszarze IT z doskonałym rozumieniem insightów konsumenckich oraz specyfiki nowych mediów, przekładając skomplikowane kwestie techniczne na zrozumiały język potrzeb biznesowych, funkcjonalnych i marketingowych. Prowadzi liczne szkolenia z obszaru zarządzania projektami, mediów społecznościowych i marketingu w Internecie.