To nasz pierwszy jubileusz, 10 spotkanie 3camp. Aby nadać rangi imprezie postanowiliśmy zrobić ją inaczej niż dotychczas. Tym razem na scenie pojawią się tylko kobiety. Będą mówiły o swoich biznesach, projektach i tematach, które są ważne dla kobiet online.

Jak zawsze zapraszamy wszystkich chętnych, ale poddajemy pod rozwagę – może tym razem Ty kolego zostań w domu z dzieckiem i pozwól żonie przyjść na spotkanie 3camp – niech obudzi się w niej duch przedsiębiorczości i rozwinie skrzydła w biznesie online, dzięki temu Ty nie będziesz musiał już pracować i będziesz mógł się poświęcić swojemu hobby w całości ;-)

A tak na poważnie – pojawi się temat dla matek on line, będzie mowa o doświadczeniach w budowaniu sklepu odzieżowego online, pogadamy trochę o wykorzystaniu video online, będzie również co-nie-co o marketingu skierowanym do kobiet (budowaniu wiernej klienteli online). Na dniach opublikujemy listę prelegentek oraz otworzymy listę rezerwacji. W tej sprawie pojawi się osobny post. Do zobaczenia.